Keresés

Aktív témák

  • Scoobyka

    addikt

    válasz Dexar007 #32800 üzenetére

    na akkor szépen sorjában:

    ERPY: nem új...korábban is volt....csak régiófüggő.

    Drizzt: pedig a samu elégiti leginkább az igényedig...ha zavar a tükrözödés válasz 37es méretett,ott a panel kevésbé tükör mint a 32es illetve 40esnél..... b650 nagyon ajánlott vétel most!...sztem nem fogsz benne csalodni,csak az áron kell kicsit löknöd.

    Dexar007: amit irtál szépmeg jo,de úgy hülyeség ahogy van....amikről irtál azok plazmák!...Speciel én LG-t plazmában nem ajánlom mivel elégé ghostingolnak még most is és beégés vszély is lehet(jó azért itt sokat javultak,de ott van az eshetőség).....panánál nem csak a nevet fizeted meg....valóban árban a pana az egyik legjobb minőséget nyujtja.....ha sok a lovéd akkor meg kuro-t vegyél mert az aláz mindent...
    LCD frontra viszatérve....az üzletben azért nem látni különösebb eltérést,mert agyon van világitva.....hazamész és akkor lesz savanyu a szőlő....samu sony philips lg közül most ebben az évben a samu rukolt elő a legjobb minőséggel EDDIG!....Lg- nek gyenge a feketéje ami esti tv nézéskor annyira nem is jön elő....de dvd,hd-ripeknél már inkább! alul felul fekete csik stb......szóval na.

    toeki: jó kérdés hogy megéri-e várni...jelen pillanatban a 7403ast nem venném már,mert tavalyi modell...ha philipset akarsz várd meg a felhozatalt,ha msot akarsz venni akko inkább a samu....és a pip samunál és sonynál is van.....samunál azonban nem csak teletextet,hanem kisablakban nézhetsz dvd-t nagyban tv-t vag yforditva...tehát az infoid tévesek.....ki lehet jól használni a pipet.....pölö számitogép monito és kisablakban hirek....vagy ilyesmi.

    sfeco79:gyanus a cucc....de kitudja hátha szerencséd lesz...én gari nélkül lcd-t nem vennék,mert ha beszarik cseszheted....ez nem olyan hogy esünk neki otthon kiskalapáccsal meg csavarhúzóval....és bizony az alkatrészek drágák hozzá......de ugyebár aki nem mer nem is nyer...;)

    EasyLif:nagyon jók a forrásaid....spec engem egy tétova kuro plazma kamion érdekel ami a z arra váró segitő kezeket keressi.

    :D

  • Scoobyka

    addikt

    válasz Dexar007 #32800 üzenetére

    2008as ledes philipsek azért érdekesek lesznek...:D

    [ Szerkesztve ]

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Dexar007 #32800 üzenetére

    Köszönöm, de dlna nincsen az lg monitorokban, s az nekem nagyon kéne. :) Amit legutóbb néztem: Philips 32pfl8408h, ez megfelel az igényeimnek, de működés közben még nem láttam. Hát, kiváncsi vagyok. Hamarosan döntenem kell viszont, de már nem nagyon lesz hol nézelődnöm, legalábbis egy napom lesz rá.

    I am having fun staying poor.

Aktív témák