Keresés

Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    válasz hdmi #30538 üzenetére

    Ehhez a kommenthez gratulálok.

    És a WD multiboxodba hogyan raksz blúréjt? :DD Na hopplá huppszlá Onnan max azt nézed, amit letöltesz, tehát neked vannak legalitási problémáid ezek szerint. :))

    A hírt hallottam.HD adásra előfizetnék, csak még nincs mire.

    Hiába van 1000Ft-om, attól még 40GB-t le kell tölteni, ami nem egy nap, de nem is egy hét... (természetesen én jobb helyekre járok, nem ilyen pénzhajhász szarokra)

    Egyébként én is megfogom venni az eredeti Blu-ray Discet 7-10 eFt-ért, a CD-ket meg 4-5 eFt, amikor ezen nyugati árakhoz nyugati bér társul, s nem keleti, mint jelenleg.
    Ez a szar duma meg mi? :DD Én is vennék jaguárt, ha 4 millát keresnék havonta ennyi erővel.

    Itt most minden mondatodba bele tudnék kötni, de nnyi elég. Nem is értem, hogy ez a hsz minek született. wááááá :W

    [ Szerkesztve ]

  • Baluman

    csendes tag

    válasz hdmi #30538 üzenetére

    FullHD -nál sem a kihasználtságon van a lényeg!!

    Megnézed, hogy milyen az adott méretű TV-nél, mondjuk egy szép képnél látod-e a pixeleket, legjobb ha közelhajolsz, és fokozatosan távolodva nézed, hogy mikor látsz egy összefüggő éles képet, és mikor nem látod már külön a pixeleket. Mert ha látod, akkor zavaró lesz, hogy nem 1080p -s a tv.
    Ha 32-es TV-t fél méterről nézed, mindenképpen jobb a fullHD, még ha csak sd adát is nézel, vagy DVD-t. Mivel felnagyítja, nem lesz tökéletes, de nem PIXELES lesz, hanem életlen -> de jobb, mint ha pixeles lenne!

    Egyébként szerintem divx-et is, meg mindent sokkal jobb HD-s tv-n nézni, mint crt-ken, mégha a kép rosszabb is.

Aktív témák