Keresés

Aktív témák

  • gellei

    aktív tag

    válasz ronTom #17405 üzenetére

    Szia!

    Szerintem a gyengébb modellben benne van a 100hz.
    32PFL7403D akkor valószínűnek tartom, hogy a 32PFL9603D-es is van olyan jó, ha nincs is 100hz benne. Azt olvastam, mintha ennél már Perfect Pixel HD rendszer tudná a folyamatosabb képet előállítani .... Igaz, legjobb, ha valaki olyan ír, akinek van ilyen tv-je, mert írni bármit lehet. Lehet nem jól gondolom, még most ismerkedek a témával. De én is ezt a tv-t szemeltem ki.

    [ Szerkesztve ]

    „Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

  • #92888064

    törölt tag

    válasz ronTom #17405 üzenetére

    hi

    igazából monitornak vettem, de a közelmúltban rákötöttem a upc analóg adást.
    van egy hd natural motion nevű fícsör ami folyamatossá teszi a sima tv adást. olyan mintha "élne". gyakorlatilag 0 húzás ennek köszönhetően. megnézném mit tud hd adással de analógot is eléggé megtuningolja. bd filmet nem nézek, hanem mkv formátumú hd és fullhd filmeket szoktam rajta nézni pc-n keresztül. ódákat lehet róla zengeni, nagyon ott van.
    amúgy 2 méterről használom. a dpi-t átállítottam 133-ra, windows megjelenésnél nagy betűre állítottam+nagy ikonok, total commanderben átállítottam 11esre a betűméretet(félkövér), így mindent látok . böngészni 3.0.1es firefoxot használok crtl+srcoll-al állítottam be olvashatóra a betűket, gyakorlatilag az egész weboldalt kinagyítja akkorára amekkorára akarom. weboldalanként kell belőni, és megtartja a beállítást. még windowsban állítottam be a cleartype-ot, így sokkal szebbek a betűk, de lehet h alapbeállítás, és csak nálam kellett külön beállítani.

    játszani nagyon jó rajta, most jöttem rá, hogy az előző tv-mmel volt a gáz, és azért nem használtam vsyncet a vízszintes csíkok elkerülés miatt. fél órája teszteltem egy kis cod4 multival. nem vettem észre, h késett volna a célkereszt, és a csíkok is megszűntek.
    szóval monitornak bőven jó.

    egy szó mint száz, nyugodt szívvel ajánlom.
    bár lehet h elfogult vagyok, mert a gyártónál dolgozok :B

Aktív témák