Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz gprspeter #8003 üzenetére

    Érdemes Full HD tv-t venni?

    Mindenképpen kompromisszum:

    TV nézésre: NEM.
    DVD nézésre: NEM.
    Számítógéppel összekövetve monitorként, játékra, filmnézésre: IGEN.

    Van még a Sonyhoz hasonló SMART megoldás a hagyományos 4:3 adások, 16:9 megjelenítésére?

    Olyan jó megoldással, mint a SMART én még nem találkoztam.

    Ezeket nézegettem:

    LF65: Olcsó, gyenge fekete, sallangmentes. Ha az ár számít, akkor jó (figyelembe véve a többi kiválasztottat, a 42" is simán bele kelljen férjen a keretbe).

    LE-37M87 és LE-40N87: Mindkettőre igaz, hogy nem olyan jók feketébe, mint a 40/46" M86/87, de amúgy decens kis készülékek, a felhasználást figyelembe véve jó középútnak minősülnek. Az LE-40M86/87 jobb választás, ha SuperClearPanel-es.

    KDL-40D3500: Olcsó Sony modell, TV és DVD nézésre szvsz ő a legjobb választás, monitorként sem rossz, de... nekem egy V3000-es Sonym van jelenleg (egyel nagyobb osztály csak), és iszonyú zavaró elszineződések vannak betüknél (pl. a postodban lévő piros link makróknál). Nem tudom sajnos, hogy ez fent áll-e D3500-nál is, ezért egy kicsit bajban vagyok. Alaphangon igen, ő az ideális választás, másfelől ha ott is fentáll az elszineződés probléma, akkor gubanc.

    És ismét: hamarosan várhatóak az új modellek, tehát vásárlással hacsak nem úgy vagy vele, hogy holnap mész vásárolni, lehet megérné várni.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák