Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz hcs57 #48881 üzenetére

    Így van. Az is hibás. Nézd. Ha nem hiszel nekem, hívd fel a Philips szervízt. Én felhívtam, örülj neki, hogy általam kiderült hogy ez hiba. De ha elhiteted magaddal hogy jó a tv-d, és hülye hozzá nem értő emberek dolgoznak a Philips-nél, akkor az a magánügyed. Úgy használod a tv-t ahogy akarod. De inkább köszönettel tartozol az info-ért, mint hogy megkérdőjelezed az állításom valódiságát, mert úgy gondolom ezzel a hitetlenséggel csak magadat járatod le. :( :(((

    Továbbá. A Philips-nél nincs PC-s "dedikált" HDMI port, mint a Samu és LG-nél. Bármelyikre dughatod. De akkor magyarázd már meg spontán, hogy az avforums tesztjében mire gondolnak itt:

    Gaming Performance

    In its default, processing-heavy mode, the 32PFL7404H lags by an eye-watering 180ms! That's not a typo – one hundred and eighty milliseconds! Fortunately, enabling “PC Mode” cuts this ridiculous figure to a much more reasonable 30ms, which is perfectly suitable for almost all gaming.

    Akkor itt milyen pc módról is hablatyolnak ha szerinted a HDMI aktiválja? :W :W :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák