Aktív témák

  • gandras

    tag

    Sziasztok, megvettem azt első Full HD tv-met egy samsung 40M87-et, köszönöm szépen mindazoknak, akik segítettek. Plazmáról váltottam erre, az még nem volt HD felbontású, de a tapasztalataim a következők DVD-nél a plazma szebb színeket produkál, és mivel a natívja kb akkora, mint a DVD felbontása elég éles is, (de azért az LCD nek is szép képe van DVD-nél, csak most összehasonlitom a kettőt ;] ), DE amint ráeresztettem egy FULL HD-t hát azt nem is tudom jellemezni, látni kell ,és hirtelen minden szín tökéletes lett és tűéles, pedig én csak FULL HD ripet játszottam le ami kb 8GB volt, ennek az "adatsűrűsége" (asszem így hívják :P ) 10-12 MBPS, és egy GYÁRI NEM PISZKÁLT BLURAY lemeznek kb 35-40MBPS, csak sajna nem tudom kipróbálni, mert nekem a ripp is kicsit szaggatott sajnos nem elég hozzá a gép :O . Az analóg tv adás nálunk meglepően nagyon jó éles képet produkálok vele, nem sokban marad el a DVD képétől (de azért elmarad egy picit ;] ), a múlthéten hoztam haza 2db R82 samsungot (remélem jól írtam) ezekről is csak csupa jót írhatok a feketéje az összesnek meseszép, csak sajnos hiába húzom meg a talpukon az összes csavart ezek akkor is mozognak egy picit, még a nagy is , amire rá volt szerelve gyárilag, és még egy dolog nekem nem forgatható motorosan a talp, mert nekem csak a fali konzolra írja, hogy motorosan forgatható, de ez legyen a legkevesebb ;)

Aktív témák