Aktív témák

  • Skyhunter

    senior tag

    válasz atus72 #44086 üzenetére

    Téged is csak sajnálni tudlak barátom,ezek szerint nem volt még kéz- és szemközelben egy normális tv-d meg kábeled....és még én vok elvarázsolva...na ez TÉNYLEG megalol. :O

    Ja és tisztelt Guriga kartárs felvetésére,(bár semmi köze hozzá),azért van ennyi kábelem,mert én nem dobok ki semmit (van vagy 50 különböző típusú kábelem az elmúlt 15 évből :) ),ellenben ahová nem "szükséges" oda nem teszek drága kábelt....PC és monyó között is csak egy alap vmi 500 ft-os madzag lóg. :R

    Az "esti mesémben" az egyik lényeg pont az volt,hogy márkától függetlenül észrevettem,hogy vmi bibi van a képpel.És mégegyszer leírom,engem nem érdekel hogy egy kábel 1000 vagy 100.000 ft-os,vagy hogy mi van ráírva,lehet az QED,Furutech,Hama (vagy semmi) meg hogy milyen 0-ák meg 1-esek szaladgálnak rajta (meg fel- és lefutó élek-te édesjóistenem :C :C :C ),az a lényeg,hogy szebb-jobb -e a kép vagy nem.Ennyi.

    Az említett haver épp most szeretne egy nagyobb LCD tv-t venni (sűrűn cserélgeti,jól teszi,az elmúlt évek alatt eddig egy Toshiba volt az,ami nekem legjobban tetszett.. :)).Ha meglesz a tv-je,tényleg összedobunk vmi tesztfélét,haragmentesen minden kétkedőt és támogatót meghívok,nézzük meg együtt,mi az igazság.Hozhattok tőlem akármit....(azért a Pio LX91-nek örülnék :DD )

Aktív témák