Aktív témák

  • Blood Mage

    senior tag

    Sziasztok!

    Monitort szeretnék venni karácsonyra a gépemhez. Sokáig gondolkodtam, nézegettem a jó kis 22-24"os monitorokat... Aztán 1x csak jött az ötlet, hogy mi lenne ha LCD TV-t vennék. Már vannak is jelöltjeim 65k-s kategóriában (ez a legolcsóbb tényleg nincs több zseton, amúgy samsungok). De mindenekelőtt tisztázzuk, hogy jött szóba a TV:
    ...Jelenleg egy 17" TFT-t használok. Egyik nap néztem egy filmet a monitoron amit a netről szedtem, majd jött az ötlet, hogy kiírjam dvd-re és megnézzem tv-n mennyivel jobb, de én inkább rosszabbra számítottam... és hogy miért?? mert ha a mostani kis monitoromon kirakom teljes képernyőre a képet, szerintem tök sz@r a minőség még ha távolabb megyek is. Na ezek után ugye gondolhattam, hogy ha TV-n nézzem 3x akkora kijelzőn akkor még ocsmányabb lesz a kép... de nem! de miért nem???? :F nem értem egyszerűen. 100x jobb élmény 100x nagyobb kép. DE basszus ha közel megyek kikapcsolt állapotban a tv-hez meg tudom számolni a pixel kockákat és mégis veri a monitort. nem értem miért. Elvileg csupa bumszli pixeleket kéne látnom és nem... most akkor hogy is van ez? :S és továbbá érdemes beruháznom inkább ennyi pénzért egy 22"os HD redy-s TV-be?

    Mellesleg ezt néztem ki [link]:

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák