Aktív témák

  • MAxxYD

    tag

    válasz Router #30960 üzenetére

    Bocsi, hogy beledumálok, de nem teljesen tiszta, hogy mivel is próbálkozol....
    Egyszer DVI-VGA átalakítót emlegetsz, egyszer meg DVI-HDMI-t. Egészen pontosan hogyan próbálod rákötni a TV-t a gépre?
    Milyen monitorod van?
    Amit az edigiek alapján le tudtam szűrni, valahogy így kellene csinálnod:
    1. kimenet: Monitor VGA csatival (mivel csak ez van)
    2. kimenet: DVI-HDMI átalakító az LG HDMIx csatijára (nem tudom , hogy azon melyik a PC-s)
    Ezek után lehet, hogy kell egy VGA driver reinstall, de mostanában nekem anélkül is ment minden.
    A TV-t elvileg fel kellene ismernie mint második monitort, utána Extended desktora állítani és uccu neki.
    Az én tévém LG 32LC52 csont nélkül megy HDMI-n keresztül akár egyedüli monitorként használva is bármelyik VGA kimenetre van kötve. Még a BIOS-t is tökéletesen megjeleníti.
    A kártya persze más (GF9600GT), de 8600GT-vel sem volt gondom. Egy alaplapi videókari lehet, hogy kissé nyűgösebb.
    Esetleg megpróbálhatod a TV-t a DVI-VGA átalakítóval VGA kanóccal rákötni, de akkor ne felejtsd el átállítani PC RGB-re a bemenetét (lehet, hogy ezzel próbálkoztál?).
    Az LF széria nem mai darab, akár amiatt is lehetnek gondok. Én anno egy 32LBxx-et vettem először, ami ment ugyan rendesen, de skálázási gondjai voltak, annak ellenére, hogy középkategóriás modell, szemben az LC52-vel, ami belépőszintű.....

Aktív témák