Hirdetés

Aktív témák

  • delll

    csendes tag

    válasz bigdigit #24060 üzenetére

    Köszi.
    Valóban, a képarány az zseniális a Philipsen, pedig marhára féltem tőle. Nem tudom, hogy csinálja de szinte nem is torzít, és nem vág le sokat sem. Ha ezt valaki mondja előtte, azt nem hiszem el.
    Kb 3 méterről nézve az sd-től többnyire nem vagyok elájúlva, de a Barátok közt szenzációs minőség, meg még néhány reklám, de a többi is simán élvezhető kivéve a hbo.
    700-as divixek sem veszélyesek ( mondom ezt úgy, hogy HD még nem ment rajta ), sőt.
    A másik zseniális és pofon egyszerű dolog a falraszerelés. Még az se baj, ha nem vízszintbe rakod fel. És benne van gyárilag.
    A fekete mint a korom fél kontraszton (50 a 100-ból) is.
    Éjjel vettem észre, hogy a hub-ja mintha ventillátoros hűtésű lenne, van egy picike hangja.
    Amit viszont kikapcsoltam az a natural motion, borzasztó amatőr videókamerás felvételeket csinál a filmekből. TV adásnál meghagytam persze.
    Összességében pozitív csalódást okozott a masina, sokkal sokkal rosszabbra számítottam.

    És ez a külön dobozos tuner is isteni megoldás, nincs kábelrengeteg és 3 és fél centi a vastagsága, mint egy kép a falon.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák