Aktív témák

  • balojazz

    aktív tag

    válasz breetai #21102 üzenetére

    "Két TV/monitor között vacilálok:
    Samsung LE37A656A
    Samsung LE37A615
    Ezek között mi az eltérés, ill. melyik a jobb!?
    Szerintetek ezek jók PC-vel összekötve játékra!? Gondolok itt a frissítésre ("ms"-re)!
    Ill. milyen kábellel kössem össze a PC-mmel? (DVI-HDMI, DVI-D-SUB, vagy HDMI-HDMI bár HDMI kimenete nincs a VGA-mnak, csak átalakítóm a DVI-hoz.)
    +Samsung LE32A656A ez mennyivel kevesebb/rosszabb!? Mert ez lenne a "kölcséghatékony" megoldás!"

    Annyiban tudok segíteni, hogy én is PONTOSAN e 3 TV közt gondolkodtam - nem sokáig. Alaposan utánanéztem a neten, üzletben, munkahelyen, mi a diff. Először a méretben döntöttem: a 32" pici, hidd el. Onnan már csak a 37" 615 vs. 656 volt kérdés. Amikor én vettem, akkor a 615-ös 220 kHUF volt bruttóban, a 656-os 280 ezer. 60 ezer pont a 615-nek. (A Samu 37" 5-ös sorozat szintén 220 volt. Most nem tudom, mi a helyzet.) Már csak a tudást kell ellenőrizni: a 615-ös MAJDNEM ugyanazt tudja, mint a 656-os. Tulajdonképpen a 615-ös megörökölte az 5-ös sorozat paneljét a 6-os elektronikájával összegyúrva (még a firmware-jük is ugyanaz a 656-ossal!). A gyakorlatban ez nem jelent kompromisszumot: mindenfajta videoformátum frissítéseivel, fölbontásaival megbirkózik. Én mindenre használom: TV, monitor, játék, .mkv, DVD. Nincs panasz. Mérlegeld az aktuális ár/teljesítmény mutatót. Az pedig, hogy DVI-HDMI-t vagy DVI-DVI-t használsz, tökmindegy - ha jó a kábel: mind a 3 TV HDMI v1.3-as bemenetekkel bír, szeretik az ilyen kábelt.

    [ Szerkesztve ]

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Aktív témák