Aktív témák

  • tothl

    addikt

    válasz booz #21007 üzenetére

    Szia !

    Az elkepzelheto ! 3 man voltak, 2 nagyobb darab uriember es egy kisebb, de mindenki roppant segitokesz volt ! :)
    A 42es tovabbra is nagy nekem lemertem egy parszor, de a 40 es lehet, hogy belefer.
    Tenyleg, szakik, az LCD tv-nek problema, ha egy nagy center van mogotte a tetejenek a sikjaban par centire ?
    Mennyire kell vigyazni, hogy a centersugarzot ne takarja el ? Ugy ertem magnesesseg, ilyesmi....
    Meglatjuk mitek lesz karacsonyig, az a vegso datumom, addig kell valami !
    Egyebkent ezek meg nem ledesek, megneztem, a dinamikus kontraszt allitasa nem tobb szegmensben tortenik, hanem az alap keptartalom fuggvenyeben valtozik a hattervilagitas.
    A ledesnel az lesz az extra, hogy nem egy nagy ledrol beszelunk, hanem sok kicsirol, tehat megcsinaljak azt, hogy akar rengeteg szegmensre osztjak a kepet, es ezeknek a fenyerejet keptartalomtol fuggoen valtoztatjak. Ez irgalmatlan brutal kontrasztnovekedest fog eredmenyezni. Mivel az LCD panelek szerintem mar boven frankok, ez meg jopar evvel kitolhatja a technologia elettartamat.
    Lattam Hannoverben iden OLED -es keszuleket, es nagyon szep volt, de egyelore meg irgalmatlanul draga, es meretben sem tudjak hozni a szintet. :)

Aktív témák