Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz d-boy #20339 üzenetére

    Ezt fusd át szerintem.:) Meg pl. ezen HSZ-ek közül is mazsolázhatsz.:R (Persze mások is írtak róla, csak itt rögtön láttam, hogy nagyrészt témába vág.:D)

    Btw. dióhéjban: extra képkockákat számol ki a TV a forrásból kapottak közé, ezzel folyamatosabbá teszi a képet, ami egyrészt marhajól néz ki (gyors mozgás), viszont a "moziélményt" teljesen hazavághatja, olyan TV-sorozat jellege lesz tőle mindennek. Az, hogy ez zavar-e, más kérdés, ill. egyáltalán: van aki nem is érzi a különbséget, ezért kell mindenképpen szemrevételezni a vásárlás előtt (de ezután sem árt, ha kikapcsolható). Szerk: van akit a hibák idegesítenek, engem speciel a TV-sorozat feeling egy mozifilmen (kiábrándító pl. egy Gyűrűk Ura:DDD), ill. az, hogy ez a "feljavított élmény" nem is folyamatos, ha épp olyan a kép változása, akkor ugyanúgy röccen. (Én anno azt hittem, hogy PC-játékhoz milyen jó lenne ez, hiszen nem kell a VGA-nak pl. 50 FPS-t tolnia, ha nem tud, elég a 25, a köztes képkockáktól meg meglesz az 50 érzésre.:DDD Sajnos ez egyrészt nem igaz (ld. hibák), másrészt ez a technológia ún. input lag-et okoz, tehát alapvetően soha nem azt a képet fogod látni, ami a PC-n futó szimuláció szerint aktuális, hanem egy korábbit, ami játékstílustól függően lehet csak zavaró, de akár játszhatatlanságig is elrontja az irányítást.)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák