Hirdetés

Aktív témák

  • cilo9

    aktív tag

    válasz Ch4os #18852 üzenetére

    Én mikor vettem a TV-t megkérdeztem, az ürgét (Sony márkabolt), hogy szerinte mennyi esélyem van arra, hogy a DVB-T/C tuneres TV-t veszek, akkor kiiktathatom a STB-t. Azt mondta, csak akkor, ha a szolgáltatónál lehet mondjuk csak kártyát venni, és/vagy amit Te is mondtál nincsen szanaszét titkosítva az adás. Majd ezek után azt mondta, döntsem el ez alapján szánok-e DVB témára plussz x ezer forintot. Szóval szerintem van esély, hogy STB nélkül is lehet majd venni kábelt (az biztos, hogy nem a T-nél, mert az egy szenny, de remélhetőleg jelennek majd meg új piaci szereplők).

    Logitech Harmony: nekem van egy 525-ös (a legalapabb). Azt kell hogy mondjam, jó is meg nem is. Arra kiváló, hogy egy gombnyomásra belő mindent a megfelelő állapotba és máris nézheted a filmet, mehet a Play/Xbox, de amint valami speciális dolgot szeretnél állítani, az egy kicsit körülményes. De persze jó alternatíva a sok távirányító kiváltására. Én spec 1 hónapig használtam (és 2 délután alatt programoztam be, de még így is lett volna mit állítgatni rajta) és most már újra az eredeti irányítókat használom.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Cilo

Aktív témák