Aktív témák

  • béci_bá

    csendes tag

    válasz Demolator #17129 üzenetére

    üdv, Nos nálam a w4000, és samu656 versenyzett sokáig, aztán egyszer EW-ben láttuk meg a 42"7603-as philipset, majd 9603-ast is. Madaras teszkóban pedig szintén 47"5603-ast... nézegettük a 2 kiszemeltet és véletlenül a Philipsre esett a tekintetünk. Asszony is mondta, hogy milyen szép a designja, a képe nagyon korrekt volt. Hál' Istennek madaras teszkóban eleve analóg TV adás ment, és azt kell, hogy mondjam nagyon jó volt a kép, szerintem szupi a tunere...nos aztán w4000, és a 656 is csak 40", w4000 deinterlace problémája, 656 tükre egyértelműen a Philips felé hajtotta a vizet. Nos, lassan 1 hete boldog tulajdonosa vagyok egy 42PFL9603H-nak. Az analóg UPC kábellel a kép minden várakozáson felüli. Ugyanolyan távolságról nézve, mint a crt-t, gyönyörű a képe. Az ambilight fantasztikusan feldobja a tv-zés élményét, nem beszélve arról, hogy a szemem sem fárad úgy az esti lámpa nélküli tv-zésnél...nagyon szépen hangolható minden beállítása...szóval szupi tv, nagyon jó tunerrel. Most szerzek majd HD anyagokat, és pc-n is megnézem mit tud...ja, DVD-n is szép a képe, bár csak scarton megy a jel...én csak ajánlani tudom.
    Üdv: Béci

Aktív témák