Aktív témák

  • uszilard

    tag

    Üdv!

    Lcd tvt szeretnék vásárolni. Kb egy hónapja kezdtem utánajárni de egyre bizonytalanabb vagyok :)

    Műholdas hd adások vételére(dm800-al) blueray-re, pc-ről történő hd relasek lejátszására xbox360-ra és pc-s játékok játszására kellene. A felhasználási területeket fontossági sorrendben írtam. A beépített tunerek minősége nem szempont, azt se bánnám ha nem lenne benne.

    Két tv között vacillálok:

    Sharp - LC-42X20E
    Sony - KDL-40W4000

    A sharp állítólag régebbi model, de úgy tudom hogy nagy tapasztalataik vannak az lcd gyártásban és az adatok is jónak tűnnek.

    A sony friss, de sokan próbálnak lebeszélni róla.

    Ami még elgondolkodtat, hogy a samsung ebben az árkategóriában már 100hz es modelleket is ad.

    Voltam bemutatóteremben és nem vettem észre hogy bármelyik model is húzná a képet a gyors mozgásoknál. A gyakorlatban mennyire van ennek jelentősége?

    A sonynál a 10 bites panel marketing duma vagy tényleg látható a képminőségben?
    Állítólag később jönnek ki a sonynak almodellei a 4000es szériában, erről tudtok valamit hogy miben különböznek?

    Érdekelne még hogy mennyi a hivatalos garancia Magyarországon ezekre? Mert mindenhol mást mondanak, sok lapon nem is írják ki.

    A lényeg hogy olyan tv kellene aminél nem kell nap mint nap idegeskednem a hibáin.
    Ha azt mondjátok hogy max 380e ért nincs még olyan akkor inkább várok még egy fél évet.

    Köszi a segítséget előre is.

    Üdv Szilárd

Aktív témák