Új hozzászólás Aktív témák

  • szg72

    újonc

    Sziasztok,
    segítségeteket szeretném kérni egy bő 3 éves Philips 42PFL6687/K12 TV-vel kapcsolatban.
    Pár hete úgy tűnik, h végleg megadta magát - magától ki-be kapcsol kb. fél percenként, semmire nem reagál (se hátoldali nyomógombok, se távirányító, sőt, ha tápról leszedem hosszú időre, majd vissza, ugyanott folytatja, ahol abbahagyta...)
    Volt a hivatalos szervízben, ahol (azt hiszem nem meglepő) egy hétig ültek rajta, majd egy "alaplap elektronika hiba, nem javítható" semmitmondó választ kaptam - az a baj, hogy olyan volt a hozzáállásuk, h hiszem is meg nem is....
    Utána elvittem egy - abszolút lelkiismeretes korrekt egyéni szerelőhöz - ő szétszedte, tesztelte, és úgy tűnt, a CA/antenna dekódernél vannak a gondok, ha azt nem használom, csak a HDMI bemeneteket, akkor nem lesz baj. Fél napig így is tűnt, aztán csak HDMI-ről használva is ua.
    Bár már rengeteg bosszúságot okozott előtte is, most meg pláne, de a jó képminőség, ambilight stb. miatt nem szívesen mondanék le róla - meg különben sem vagyok az a 3 évenként TV-t váltó típus...
    Van ötletetek, tapasztaltotok, hogy mi lehet a gond, lehet-e javítani, hova vigyem stb.
    Vagy tényleg kuka?
    Köszönöm előre is...

Új hozzászólás Aktív témák