Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz oriic #17 üzenetére

    1,8óra után még mindig nem mennék bele messzemenő következtetésekbe. De így bele se gondoltam még ebbe. OW-ra semmiképp nem hasonlít szerencsére! QC-se, az gyorsabb. Picit talán a Titanfall 2 jut róla eszembe, inkább az mint a többi. De kellően egyedi, erre nem lehet panasz. Tényleg jórészt az egész meccset a levegőben töltöd. Van valami OW Genji féle karakter, láttam már ugra bugrálni, eszembe is jutott az a kcsg Genji róla. De nem zavart túlzottan, feküdt mindig.

    Amit nem értek az a játék módok. Az Uplink és az Overcharge nekem tök ugyan olyannak tűnik. Mindkettőnél el kell vinni valamit a bázisra, ami töltődik. A Blitzball is nagyjából ugyan ez, csak ott rögtön pont jár ha beérsz, nem töltődik. Mindhárom CTF igazából, csak picit más.

    Ami a baja ennek a játéknak, hogy rosszkor jelent meg. Ott az OW, a QC, és ráadásul mindenki a Pubg-ot tolja. 1,237 ember jelenleg, 4,557 a csúcs Steamen. Nagyon kevés. Persze nem érdekel ez engem, a Titanfall 2 esetében sem érdekelt. De na. Sok jó ebből nem fog kisülni. Pedig respect a fejlesztőknek, mert tényleg tudtak valami egyedit alkotni. Sajna marketingre már nem futotta, és mondom még egyszer, rosszkor jött.

    Én tolom még, bár Witcher 3-azni is kellene azért. :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák