Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martillo

    tag

    válasz Ferike81 #74772 üzenetére

    Koszi az infot!
    Meg nincs meg a termosztat, igy nem tudom a hasznalatit nezni, az otlet csak most merult fel a napokban es gondoltam a vasarlas elott meg erdeklodok, hogy is van ez. :F

    Masik kerdesem is lenne, ha vki ert hozza:
    Eljott az ido, hogy a kanapenk ulofeluletet ki kellene cserelni, mivel a szivacsot kiultuk... Ezen kivul nincs semmi baja, a szovet is mehetne ra vissza, de erre a munkara 200.000 Ft-os ajanlatot kaptam, ami nonszensz, hisz a kanape mostani uj ara kb 165.000 Ft szovettol fuggoen.

    Ezert arra gondoltam kicserelem en magam.
    Elso korben az lenne az elkepzeles, hogy a szovetet hatul megbontom es az egyik oldalon (L alakban) vagy ha kell akkor mindket rovidebb oldalon is a rozgitesek menten. Igy feltetelezem, hogy a regi szivacsot mar ki tudom venni es az uj, immaron rugos ulofeluletet be tudom rakni, majd visszaszogelni/tuzni a szovetet.

    Kerdesem, hogy ez igy jarhato ut-e illetve, hogy ha rugos matracot akarok az ulofeluletre, akkor valaszthatok-e innen egy szimpatikusat, vagy ehhez vmi specko kanapehoz valo rugos matracot kell keresnem? Ha igen, akkor azt hol, milyen neven keressem?

    Koszi

Új hozzászólás Aktív témák