Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz csemberlen #7128 üzenetére

    Na, megcsináltam a lyukakat. :) Voltam a barkács boltban (Baross utca és Leonardo utca sarkán), vettem kisebb csavarokat és tipliket. 1-2 helyen sajnos a vártnál csúnyábban lejött a fal a túloldalon, de szerencsére kevésbé látható helyeken. Volt amikor a biztonságra mentem és vágtam a tiplik végéből, hogy minél kisebb legyen a lyuk, de még úgy is történt olyan, hogy a túloldalon kivert egy darabot a falból... nem tudom, hogy lehet ezt tisztességesen megcsinálni... még lett volna hely lyuknak, de kiver egy darabot a falból és ott ilyen mélyedés lesz a túloldalon. Gondolom a fúró valami keményebb dolgot üt meg, aztán már kiszakad a faldarab. Nem értek hozzá. :D Mindenesetre a bal szélső lyukak már tudtam, hogy nem a fürdő szobába vezetnek, mert az kb a fürdőszoba ajtaja, vagy még előtte, ott nyomtam bátrabban és nem is lett gond, volt ahol nagyobb csavarokat és tipliket használtam, csak a necces helyeken törekedtem a minél kisebb lyukra... Az 1-2 krátert a túloldalon gondolom lehet orvosolni utólag, kis kitöltés valamivel aztán meszelés... számomra most ez a legfontosabb, hogy fel vannak szerelve a cuccok és végre pakolhatok a falra is a szobámban... csomószor belerúgok mindenbe véletlenül a földön, annyira nincs helyen... kis panel kis szobája... :U

Új hozzászólás Aktív témák