Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Donki Hóte #127546 üzenetére

    Őszintén nem szeretnék kilátni rajta és az a pici rész is fóliázva lesz, nem nagyon szeretném, hogy bárki is zuhanyzás közben nézzen (nem miattam, miatta).

    Csak szellőzésre való, most a lakásban egy 100mm-es csőventillátor teszi ugyanezt alap fordulaton, bízom benne, hogy a 8,6m2-es fürdőben 2db 60x40-es ablak elegendő lesz a pára eltávolítására, ha nem akkor szellőzőt kell beépítenem, de nem szeretném.

    Az ablak alja most 175cm magasan van, én 184cm magas vagyok, és tükröt szeretnénk oda rakni mosdóval, és sajnos vagyok annyira hiú, hogy néha tükörbe nézzek, hogy amúgy kell e borotválkoznom, vagy még ráérek egy hetet. :)

    Szimplán esztétika, szeretem ha valami jól néz ki, főleg ha utána 10-20 évig kell néznem, jó érzés ránéznem az ilyen apróságokra. :)

    (#127548) macilaci78
    Ha veszek egy 5cm-es XPS lapot az jó megoldás lehet? Max használok egy kis púrhabot, mert gondolom most se gyártanak ablakot 1-2 hét alatt.

    (#127550) A Zéé
    Terv macilaci ötlete után egy darab XPS lap még a külső síkra, és azt belülről ki lehet lökni. Az alapvető probléma, hogy van rajta 5cm szigetelés és rálóg a mostani ablakra, tehát ha nem veszem most ki, akkor bizony utána is nagyon nehéz lesz, max darabokba kivágni, a nyílás egyébként kb 40cm mély, tehát van hely bőven, mert az ablak a közepén van a falnak mélységben.

    Erről jut eszembe van itt bevált műanyag ablakos aki motoros aluredőnnyel is foglalkozik?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák