Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Integra #10039 üzenetére

    Azért az szomorú hogy még a kevésbé hibásra mondják azt hogy mázli kifogni. :(
    A 600-700k-s lakásoknál szerintem egy 200k csak arra megy hogy azon a helyen van ahol (legalábbis laikusként így gondolom), ezt levéve az árból meg már rögtön hasonló négyzetméter ár jön ki, így várható a hasonló minőség is. A kontaktokért előre is kösz :) , tuti jól fognak majd egyszer jönni.
    Igazából szerintem a szerkezetkész lakás is lehet lutri. Amibe majdnem beleugrottam új építésűbe kb. 3 éve az azóta se épült fel :DDD , pedig a falak már akkor is álltak. Ugyan nem vagyok hozzáértő de azt gondolom hogy biztos nem tesz jót az épületnek ha 3 évig a csupasz falat érik a mindenféle behatások. Arról nem is beszélve hogy rakat egyéb stikli is volt, eleve irodának készültek a lakások és utána akarták átminősíteni, közben csődeljárás is indult a cég ellen, szóval olyan igazi jó magyar valóságba illő volt a történet. :DDD Ja a vicc hogy akkor decemberre ígérték az átadást, és most az index.hu-s topicjában (néha rákeresek hogy vajon hogy áll a projekt) arról van szó hogy talán év végére, 2012 elejére meglesz a ház.
    Ebből meg egyéb történetekből okulva személy szerint csak olyat vennék amit már biztosan befejeztek, de ugye ott meg már akkor jó eséllyel mindent bontani kell, de az meg már macera, stb...
    Nekem olyan szempontból szerencsém van hogy amit szoktam használni autót nem sajnálom, és szerencsére volt elég parkolóhely a ház körül is, de azokat meg a maffia önkormányzat szépen fizetőssé tette, így ellehetetlenítve minden olyan itt parkolót aki nincs bejelentkezve és nincs a nevén az autó. A mélygarázs annyiból jobb lenne hogy akkor ugyan környezeti hatásoknak nem lenne kitéve, senki plusz pénzt le nem húzhatna a parkolásért és mindig lenne szabad hely, de egyik haverom 3-as BMW-jét is a mélygarázsukból vitték el (mondjuk azt utcáról is elvitték volna, ezzel inkább annyit akartam mondani hogy lopás ellen nem véd).
    Lehet hogy én látom negatívan a dolgokat, de elnézve az ország jelenlegi helyzetét és pár worst case scenariot latolgatva én pl. nem biztos hogy itthon akarom majd az öregkoromat tölteni, lehet hogy jobb lenne valami nyugati jóléti államot megcélozni (mondjuk akkor az angol mellé még rá kellene 1 világnyelvre feküdni, ill. szakmailag is rengeteget fejlődni), de ez még elég képlékeny.

Új hozzászólás Aktív témák