Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Hasaggymeg #9322 üzenetére

    ismerem, láttam egy francia ágyat is lebegni, csak nemtom már hány millió volt az egész átszámítva, és a bazi nagy mágnest a padlózatba építették be.. szerintem ez a lebegő cucc többe kerül mint a teljes lakásfelújításom, úgyhogy más megoldást keresek asszem:DDD
    a nőt könnyebben ki tudnám fizetni, de amilyen helyes, ügyes, és jól nevelt vagy, egy vacsorával meg egy finom családi borral simán levadásznám.. :K

    ma ért az újabb hideg zuhany: nem ugyanakkora az azonos burkolólap családba tartózó két lapom, hiába 30x60-as mindkettő, 3mm eltérés van, egyik 300 a másik 303mm magas, jeeeee, szopoda. persze ez nem cserés, mert gyártásból adódik, csak én, mint életem első lakását felújító még ezt sem tudta... :)
    na mindegy, jól kidühöngtem magam (legalább sok turhát kiköptem idegemben:DDD), hétfőn megekeresem a woldem-et, és levágatok annyi lapot 300mm-re, amennyi a fürdőbe kell, mert csak ott találkozik a falon egymással a két burkoló lap egymás mellett. wc, konyha nem számít, ott csak az egyik fut a falon, így észre vehetetlen. de a fürdőben azonnal kiégetné a pontatlan fuga a szemem..
    sosem volt még ilyen jó.. :))

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák