Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz DonThomasino #74757 üzenetére

    Halozat teren korul neznek, ledes izzok erzekenyebbek mint a regiek, az is lehet nem nalad van a hiba, hanem betapban, nem tudom mennyit toleral az elektronika
    Masik ok h tulmelegednek ha pl hoszigetelt almennyezetben vannak, kozhiedelemmel ellentetben tudnak futeni
    Lehet gagyi kapcsolo is, ledes cuccok leginkabb fesz ala keruleskor szeretnek elhalalozni, ha csak egy foglalaltnal csinalja azt neznem meg eloszor
    Elmunel lattam lehet berelni aproert ledes izzokat, ha meghal cserelik, havi 5-10 cserenel biztos szeretni fognak ( :

    _____
    Letezik torpefesz hatasara tejuveg ami teljesen atlatszo lesz, meg tabletet is lehet belole csinalni, csak draga, talan 1-2 ceg foglalkozik meg vele pesti faluban
    _____
    Tarsashaz onallo szigetelesnel en eloszor szmt olvasnam at, ahol most lakom az erkely uveget sem lehet masra cserelni mint ami volt, az egysegesseg miatt
    Ha nincs benne kozos kepviselo, szinte biztos vagyok benne minden lako hozzajarulasa kell, esetleg onkormanyzate/epitesi hatosage is
    - raadasul a szomszeddal nagy kicseszes, en biztos nem egyeznek bele -
    _____
    Villanyszerelo bacsitol kikaptam mert nem csinaltunk alternativ kapcsolot a konyha vilagitasnak, nekem 3 lepes nappalibol ( : de az o kedveert lesz az is ((( :
    _____
    Logout lesz amint befejezem a lakast, remenytelen dolgokkal meg emberekkel nincs ertelme foglalkozni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák