Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    ehhehhehhhhhhhh :C
    35-40 mm széles a fal ;] átfúrtam ;]
    oké, mentsük a helyzetet ... ha elmegyek baumaxba / obiba / stb. akkor találok ilyen csavar szettet, amiben ilyen max. 35 mm-es csavarok vannak, és a hozzájuk való tiplik? Mert max az jó ide, a 35 mm-es csavarból lejön 1 centi, annyira lesz kinn a falból, mert úgy jó a sínekhez, a falban pedig a maradék 25 mm-es része lenne :U gondolom ezekhez 20 mm-es tiplik járnának... ja és 6mm-es lyukba... ugye vannak ilyenek? Mert ha nem, akkor feleslegesen méricskéltem idáig. :((
    Milyen boltban lehet még ilyeneket nézni? Hátha nem kéne olyan messzire mennem...
    Meg ezek a sínek meg a konzolok 55 kilóra vannak írva, annyi terhet képesek elviselni max... nos én amúgy sem terveztem só zsákokkal megpakolni a polcokat :D, de feltételezem, hogy ilyen kis csavarokkal eléggé csökken a polcokra rakható teher mennyiség... azért ilyen dísztárgyakat, könyveket tuti elbír... a sín a padlóig megy, tehát az egyrészt támasztja alulról, másrészt meg felül 3-3 csavar tartaná a falba a síneket... mondjuk lehet hogy egy gépet is ráraknék az egyik polcra ... az van 10 kiló... remélem ehhez még elég 2 centis csavar, bár most poénból 2 csavarral rögzítettem a falhoz az egyik sínt és eléggé stabil, mozdíthatatlan gyakorlatilag... igaz ezek még a 45 mm-es csavarok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák