Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz nandow #52899 üzenetére

    Csempe WC-csésze, ülőke, tartály a Bónától van nálam, a hölgy kedves volt, a kinézett dekorok helyett ajánlott jó minőségű hasonlót, akciósat, olcsóbbat, csecse látványtervet is kaptam. :K

    A fürdőszobai szaniterek, bútorok meg egy webshopból. Ezt már megbántam. Olcsó, lengyeleken keresztül importált valami. A mosdókagyló fényezése mostanában repedt meg, a csaptelep felülete sérült volt, a tükör törött volt. A mosdókagyló új, a beszerzéskor észlelt hibákat azonnal és segítőkészen cserélték. A bútor 16 mm magas fényű fehér festett MDF, de útvar alumínium csavarok amúgy teljes kihúzású csillapítós fiókvasalatokkal, csillapítós kivetőpántokkal. Vettem a Praktikerben egy 100-as csomag normális Reiser csavart és kicseréltem mindet.
    Olcsó volt, akkor nem volt kedvünk 60%-kal drágábban jobb minőségre. Ma már a Bónánál venném meg ezeket is.

    Erzsébet Királyné útjának külső végén van az IBD Nagyker mintaboltja, konyhában, fürdőben erősek, szanitereket forgalmazzák.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák