Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    Uvegteglarol jut eszembe ez a ~6-7 evvel ezelotti aranyos story:

    Fater kereskedeseben toltottem szokas szerint a nyari szunetet (fater szerint: "szabadido helyes eltoltese" :( ), mikor jott befele a bejaraton behuzott vallakkal egy 60+ koru tetovalt ketajtosszekreny, rajta kopott farmer+koszos atleta kombo, tusi osz haj. (kb. ugy nezett ki, mint a nyugdijas Bruce Willis a Die Hard 18-ban.)

    Gondoltam magamban, na, ez meg vajon honnan szabadulhatott? Ranezesre 20 ev fegyhaz... :DDD

    Tessekelem befele, kozben bemutatkozik, XY, nyugalmazott buntetesvegrehajtasi akarki, 30 eve bortonlelkesz, targyalni jott faterommal. :Y

    Erre csak annyit birtam elrebegni: Dicsertessek....

    Na, nekik kellett vilagoskek szinu uvegtegla, mert a tervezojuk megalmodta, hogy milyen jol nezne ki, ha abbol lenne kirakva a Csillagbol kiszabadultaknak epitett templom homlokzatan a bazinagy kereszt, milyen transzcendens elmeny lenne, ahogy ravetul az oltarra a vilagoskek uvegen at a napfeny.

    Apro bokkeno az volt, hogy faterom osszes tuzepes haverjat vegigtelefonalta Soprontol Zahonyig, sikerult is szereznie kb. 10 fele uvegtegla mintat (atlatszo, tejuveg, feher, sarga, okker...), de keket egyaltalan nem gyartanak sehol.
    Vegul fustszinut vettek, mert azt legalabb be lehetett szerezni...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák