Új hozzászólás Aktív témák

  • szabjan

    tag

    válasz szilchi #16648 üzenetére

    Jajj Szilchi. Most lelomboztál nagyon. :((
    Ezt nem mondod komolyan. Én nem is gondoltam arra, hogy a padlóban viszed a csöveket.
    Én egy ilyen fürdőben simán átvittem volna falban is. De ha már padló: jól írták, a kulcsos idom kizárólag falon kívül való. Meleg vízen meg pláne. Ha nem sajnálod, hogy bebukod a kulcsos idomokat én javasolnék valami roppantóst. Bármelyik rendszer jobb mint ez. A normálisabb üzletek napi 1-2 ezer bérlet ellenében adják a gépet vagy kart is hozzá. A roppantás kb egy 9 éves szintje. :) A falban lévő kulcsosokat ha akarod meghagyhatod. Esetleg a csövet veszed újra és a falban viszed el a mostani idomokkal. Még az is jobb mint a betonban. Ezt a 'falon kívül majd' dolgot meg ha nem haragszol inkább el sem képzelem.. :D Osztónak vizen semmi értelme, igaz az a legbiztonságosabb. De az osztó-gyüjtő elhelyezése felesleges probléma forrása lehet.

    - A főelzárónak golyós csempeszelepet kérjél. Ha van keress olyat aminek rendes gombja van. Normálisabban néz kis és jobban kezelhető. Ott lesz meneted amit tömítened kell. Ha nem megy szólj.
    Ja most nézem. Ha a szekrényben lesz kívül, akkor a sima golyóscsap valóban jó.

    [ Szerkesztve ]

    a vizesember

Új hozzászólás Aktív témák