Új hozzászólás Aktív témák

  • Rederik

    tag

    válasz DeFranco #14685 üzenetére

    Nem szerelek, de ezt már leírtam, hanem érdeklődök mit kérjek, kérdezzek a szerelőtől.

    A szerelő ugyanis arra fog ajánlatot adni, amit kérek tőle, de ha itt nem mondjátok, hogy létezik ilyen és olyan megoldás, akkor eszembe nem jutna ilyenben is gondolkodni, utólag meg bánnám. Valamint azért is kérdezősködök, hogy minél kevesebb témában tudjon megvezetni a mester, mert ponthogy fontos lenne nekem a család biztonsága.

    Szeretnék ugyanis utánajárni az áraknak is, hogy mire készüljek a mester(ek) ajánlatával kapcsolatban.

    Eddig már két dolgot is kaptam tőletek hasznos infóként:
    1.) Az esztétikus legrand csatornák
    2.) Villámvédős modul a kismegszakító szekrénybe

    Beszéltem már olyan szerelővel is egyébként aki még a Fi reléről is próbált lebeszélni, merthogy túl drága lenne, meg, hogy attól még megráz az áram, ha az is van... Aztán mikor mondtam neki, hogy ez manapság már eleve előírás, akkor említette, hogy hát végülis igen, akkor legyen ilyen is.

    Ráadásul olyat is kaptam már a fejemhez, hogy a FI relénél lehet eleve szívás lesz a bekötés, mert a valószínüleg hozzám csak a 0 jön be, s sok esetben panellakásnál nem is lehet bekötni úgy, hogy ne verje le állandóan...

    Szóval a sok bizonytalanság az, ami miatt próbálok informálódni, de már kicsit bánom, hogy elkezdtem ezt az egész utánajárást, mert csak sok fejfájást generáltam magamnak, meg másoknak is :(

Új hozzászólás Aktív témák