Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Kidus #11398 üzenetére

    Tudok Neked küldeni a MÁV START-tól promóciós anyagot, ahol dicsérik a vasutat.... :)

    Egyébként ne adjatok a kutyátoknak csontot és Ti sem egyetek mást csak feldolgozott kajákat, nekem megfelel a fáról szedett gyümölcs az erdőben, inkább a por ami rászáll, mint a vegyszeres sz-ok amivel permetezik őket a gazdaságokban, és a tároláskor a hűtőházakban és inkább eszek udvaron élő csirkét, mint az egymást evő, csirkegyárból kikerülőket...
    Éljenek a kutyatápgyártók, akik csak biogazdaságokból beszerzett színhúst tesznek a tápjaikba, amit kizárólag vegyszermentesen tartósítanak....

    Csak ajánlanám megfontolásra az alábbi viccet:

    Új fejlesztésként a születendő gyermek tulajdonságait előre meg lehet rendelni az orvostól Oroszországban.
    Jelentkezik egy hölgy a szolgáltatásra.
    - Kezdhetjük? - kérdi az orvos
    - Kezdjük. A szeme legyen Alain Delon-é.
    Az orvos rövid keresgélés után levesz egy fehér poros üvegcsét, kiönt belőle egy kicsit, majd várja a további paramétereket.
    - Az esze legyen, mint Einstein-é.
    .... piros poros üveg....
    - Az teste, mint Swarzeneger-é.
    ... zöld poros üveg....
    Mikor minden részletet megbeszéltek, az orvos felönti egy kis vízzel a keveréket és megitatja a nővel. A nő azon nyomban elalszik.
    - Na adok én neked Alain Delon-t. - mondja az orvos és kigombolja a nadrágját...

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák