Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood3

    őstag

    Üdv all !
    Tegnap megkapták az első verésüket a kutyáim ! Az oka az volt , hogy tegnapelőtt a szuka kint éjszakázott az utcán mert vhogy kilógott , de nem tudtam rájönni , hogy ment ki ! Erre tegnap keresem őket , 1ik sincs sehol majd , valahonnan a távolból jöttek elő és ezt ezután 2x még megcsinálták és ezért kapták a verést . Délután észre vettem,hogyan sikerült kiszökniük megbontották a kerítés drótot 2 helyen is . Aztán ezeket a lyukakat becsináltam , viszont ma megint arra ébredtem , hogy sehol sincsenek ! Kimentem az utcára és láttam , hogy az 1ik szomszéd udvarán kötekednek egy kb 3-4 éves kan német juhásszal . Nem mentek közel hozzá kb 4-5 méterre voltak tőle , és onnan ugatták ill idegesítették szerencsére meg volt kötve , így bántani nem tudta őket ! Szóltam nekik és hazajöttek , ekkor megint megkapták a verést a másodikat de sajna ebből se tanultak , sőt a szuka még morgott is rám mert bántom . Majd később , ahogy kiléptem a házból látom , hogy a drótkerítés tetejét lenyomták és a felett kiugrottak ekkor megint hívtam őket ismét hazajöttek , de nem bántottam őket inkább bezártam a helyükre őket , mert nem tudom állandóan őket figyelni !
    Az oka a csavargásnak az lehetett , hogy 2-3 napja nem vittem őket sehova illetve az , hogy a szuka sztem tüzel ! Ezelőtt soha nem csináltak ilyet ! Sztetek mit csináljak velük , hogy nem menjenek el ? Ötlet ?
    Thanks :R

    [ Szerkesztve ]

    Mi az az ekezet dragasag??

Új hozzászólás Aktív témák