Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    Volt egy kellemetlen sétáltatásom :((( Már jöttünk hazafele mikor egy középkorú pasas póráz nélkül vitte a vizsláját. Ahogy 5m körzetbe értünk az egyenesen rárohant Bonira és nem kellemesen ugatott a fejébe miközben lökdöste. Mellettem állt a lányom is akinek szintén ment neki a kutya mert a Boni meg bújt mögé. A faszi meg csak állt és nézte. Mondom hívja már vissza, látja hogy nem tetszik nekik. Közli hogy, "minek?! ezért kutya". Mondom hogy talán azért mert megijeszti a gyereket is. Eközben a vizsla végig hergelt. Felhúztam a térdem és a gyerek meg a vizsla közé tettem, miközben mondtam hogy elég. Erre még a paraszt szól be hogy ne emelgessem a lábam mert eltöri... Nah itt durrant el az agyam. Közöltem hogy ha még egyszer kinyitja a pofáját azon kívül hogy a kutyát parancsolja lábhoz akkor telibeverem :(( Ez megtette a hatását mert elhívta de miközben távolodtunk még motyogott hogy minek az ilyen hülyének kutya meg bla, bla... Egyedül a gyerek miatt nem fordultam vissza megcsapni a barmot.
    Úgy gondolom teljesen mindegy mit akar a kutya szerinte, még ha ez neki játék is. Ha a másiknak ez nem tetszik és szemmel láthatóan fél a kisgyerek is akkor kutya kötelessége eltávolítani az állatot. Én még ha meg akarják simizni Bonit akkor is szorosan fogom nehogy összeugrálja más ruháját. Csak akkor engedem lazára ha a figyelmeztetésem után is ezt megengedi az ember. pedig olyan jó volt a séta és szépen is viselkedett, de a vége megkeserítette az egészet :(

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák