Új hozzászólás Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz Dr.Zoo #16754 üzenetére

    Mikor Gyorben laktam meg, jartunk a Dunahoz a kis spanielemmel rendszeresen, mert csak ott lehetett elengedni bunti eselye nelkul, es csak ott volt eleg zold terulet, esetleg meg holtag/puspok erdo, DE mindig fosott egesz nap, sokszor lattunk doglott halat is, o meg termeszetesen imadott minden ilyet, bele kellett dorgolozni azonnal.
    Pedig spanielhez kepest nagyon fegyelmezett volt, poraz nelkul jott szorosan mellettem es soha nem rohant sehova, csak engedellyel. Meg a jarda szelen is leult es vart a jelre.
    Most hogy igy visszagondolok, sokkal jobban megneveltem, mint a hujje Vincentet :)
    De a halba dorgolozes az egyetlen dolog volt amibol nem engedett. Utana azok a furdetesek meg szelloztetes, hajjaj... kutyaparfum :DDD Hiaba, adott magara a kiscsaj.

    Itt sokkal batrabban engedem az uszkalast, sosem volt meg problema, tisztabbak a vizek, komoly felugyelet alatt van minden, nincs szemeteles, nyirjak a fuvet meg a reten is ( nem tudom hogy csinaljak ), a hegyeken az erdei osvenyeket is rendben tartja valami titokzatos ero....

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák