Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz szmyky #97571 üzenetére

    Számomra egyáltalán nem egyértelmű a cél. Visszaszorítani a rendelést Kínából, oké. De akkor honnan szerzed be a terméket ? Tehát itt vagyok én, ecigit használok, nem azért rendelek kínából mert olcsóbb, konkrétan inkább költenék többet csak ne kelljen várni 1 hónapot , csak tudod mi van ? Európában nincs készlet. Pont. Azért kínából rendelek, mert ott 9.000 termék közül választhatok, eus boltokba meg 37 termék közül.

    Oké , ne legyen kínai rendelés. Akkor biztosítsák a terméket eun belül. Majd , MAJD ha árulják itt is a terméket , akkor kezdjenek el szarozni rajta, hogy miért kínából veszem olcsóbban. Jelenleg nem erről beszélünk, jelenleg azért vásárolok onnan, mert egyedül ott lehet kapni. Nem a pénz a szűk keresztmetszet, én vámkezelési díjjal terhelve is onnan fogok vásárolni, mert baszki, csak onnan tudok.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • baly81

    aktív tag

    válasz szmyky #97571 üzenetére

    S2"hogy nem lesz értelme többé Kínából rendelni."
    😔

    Szerintem meg igen! Pl. Nézd meg mennyibe kerül itthon egy LED!

    Konkrétan? Debrecen, Sámsoni út, Modul elektronika 80Ft/db.
    Debrecen, Kossuth utca, Hobby elektronika 200Ft/db.

    Kintről 100db 300 Ft plusz 800 Ft a 30 napos szállítás.

    Görgős mikrokapcsoló...
    itthon 7-800 Ft/db. Kintről ugyan az 5 db 600 Ft.

    Tudnék még ilyeneket mondani, meg olyanokat is, ami itthon kereskedelmi forgalomban sincs! Szóval kisebb rétegben, de bizony megéri!
    Rendelj többet, és akkor megoszlik a vámkezelés díja, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

Új hozzászólás Aktív témák