Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz gaben22 #99708 üzenetére

    Mosógép házhozszállítás... Vasárnap rendelek egyet online, 2-5 napon belül hozzák. Erre hétfő reggel mail, hogy átadták a szállító cégnek, majd hozzák, és egyből következő mail, hogy kiszállítás alatt, itt a telszám egyeztetni.

    Ó mondom a futárnak, hogy így kicsit nehéz lesz szervezni, mik a lehetőségek, ha esetleg nap végére lehetne tenni magam ésvagy, de nyilván ha az ország másik végében van akkor 3 címe, az esetben nem kavarnék be. Hát majd szól, ha jön, de "valamikor délután" lesz. Ok, legyen az, hogy ha látja, akkor minimum 1 órával előtte és én hazarohanok. Visszakérdez, hogy mikor keressen? Hááát, minimum 1 órával előtte.

    Egyszer csak hív, hogy mindjárt ott lesz. Összekapom magam, fele úton sem vagyok (20 perc körül) már újra hív, hogy megérkezett.

    Áááá. Én meg nem érkeztem meg. Ja, de a környéken van még X címe, akkor előbb megoldja azt és hozzám csak később, estefelé jön. Jópasztmek, mintha nem így kezdtem volnareggel. Simán hazaértem volna meló után is és nem kell kavarni.

Új hozzászólás Aktív témák