Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz vegyszer #8450 üzenetére

    (#8451) batonyo
    Az lesz... vagyis inkább 3, mivel csak úgy lesz 69$ felett...
    De majd körbekérdezősködök ismerősöknél kinek kell esetleg még memóriakártya, szal megoldjuk...
    Bár én csak trackingel "merek" rendelni, de rendszeresen volt már, hogy split-elték a csomagom 2felé és csak az első kapott trackinget.. ilyenkor mindig anyázok, hogyha már szétsplitelik, legalább a másikra is adjon trackinget... de reménytelen vagy 3-4x eljátszották már! De szerencsére mindig megkaptam így nem panaszkodom a postára...

    (#8453) troland26
    Hát ja - stimm
    July 31, 2013, , Depart USPS Sort Facility, LOS ANGELES, CA 90009
    July 31, 2013, 8:54 am, Processed through USPS Sort Facility, LOS ANGELES, CA 90009
    July 30, 2013, , Depart USPS Sort Facility, CITY OF INDUSTRY, CA 91715
    July 30, 2013, 8:12 pm, Processed through USPS Sort Facility, CITY OF INDUSTRY, CA 91715
    July 29, 2013, , Electronic Shipping Info Received
    July 29, 2013, 6:13 pm, Dispatched to Sort Facility, LA PUENTE, CA 91747
    July 29, 2013, 6:08 pm, Acceptance, LA PUENTE, CA 91747

    (#8455) gerejoe
    Akkor kaptál egy címet, azt ráírod és kész!
    (komolyan ilyen szerencsétlenek vagytok, hogy egy levelet nem tudtok megcímezni!? Bocsi, de ez most kikívánkozott belőlem... életetekbe nem adtatok fel még levelet!? O.o De írd ide mit küldött és kibogozzuk együtt, hogy melyik mi (név - város - utca - házszám - irányítószám)
    Amit írt a Justin gyerek azt mind ráírod "jobb alulra", Feladó (Fa.): meg te vagy bal felül, de még szerintem a posta.hu-n is van "helyes címzés" segédlet a hülyébbekenek
    Én konkrétan még nem küldtem, de aki küldött azok tapasztalata alapján: sokszor elég csak a mobilt visszaküldeni, valamikor dobozostul az egészet... Ptkg. 2.000-5.000 Ft között, attól függően milyen nehéz lesz a csomagolt csomag, ajánlottként (regisztrált postával, elsőbbségivel) ~2hét míg megkapják
    Viszont szoftveres garancia nem érvényes, ha "te cseszted el", ez általában a warranty fülnél leírják...
    Megpersze országot nem elfelejteni ráítni angolul HUNGARY & CHINA

    (#8459) BITBOYS
    Futárral max. 1hét a szállítás, viszont biztos vámon akad és akkor +27% ÁFA
    (vám meg 150 € (~42.300 Ft) felett van)
    Miben másabb!? Gyorsabb, megbízhatóbb és nem a posta szállítja, hanem a UPS futárszolgálat (Magyarországon esetleg - talán átadják a GTR futárnak, bár van magyar UPS is, akkor lehet az szállítja házhoz)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák