Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz molvany #47792 üzenetére

    A lakóépületünkben végigjártam mind a 40 lakást (10 emelet) senkinél nincs a csomagom, sokan mutatták együttérzésüket is egyébként 7 éve lakom itt szóval a java már jól ismer.

    Második látogatásom során a postán annyit tudtam elérni, hogy kihívattam a csoportvezetőt és hétfőn reggel 8-kor egy szembesítésre elmegyek ahol jelen lesz a kézbesítő és a csoportvezetője. Lakótársammal együtt megyek, hogy elkerüljük azt a félreértést, hogy "hát én odaadtam valakinek a lakásból".

    Köszönöm az eddigi segítségeket, jöhetnek további tippek arra vonatkozóan, hogy mire készüljek illetve mivel számoljak. Egyébként egy türelmes intelligens egyetemista srác vagyok, nem szokásom fenyegetőzni mert okos beszéddel többet lehet elérni mint üres fenyegetésekkel, de mivel ma az egész napomat ezzel töltöttem el ezért nem kell csodálkozni, ha kicsit a türelmesebb emberekben is felmegy a pumpa ezek után...

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák