Új hozzászólás Aktív témák

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    válasz kerekfej #39345 üzenetére

    Ezt nem mondod...

    Pont most ba**tam le egy postai ügyintézőt, aki válaszolt a panaszlevelemre, hogyha nő a forgalom, akkor nem elnézést kérünk a júzerektől, hanem veszünk fel embert.
    Tiszta vicc ez a bürokrácia. Ha nincs kapacitás, akkor engedjék át a cuccokat. Mennyi bevétel lehet ebből? Pár milliárd? Ennyire kell ez stadionra?

    Sík ideg vagyok, mert jön a telefon, mint a szélvészszarvas, erre hol akad el??? Itt. Pff...

    Egyébként a panaszlevélben azt taglaltam, hogy 45 dolláros cuccomra az országba érkezéskor megküldtem a számlákat, erre fel 2 hét múlva kaptam meg. 2 oldalas levélben taglalják, hogy ők profik voltak, majd a végére odaírták, hogy valóban megküldtem a levelet az adatokkal, de az "technikai okok miatt" elveszett. :W

    [ Szerkesztve ]

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Új hozzászólás Aktív témák