Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    Sziasztok!

    Korabban PS volt a csaladban (PS1, PS2) de aztan eleg hamar atalltunk XBOX vonalra; ebbe most bele sem mennek, eleg parttalan vita es szokas mondani: midenki maga dontse el, illetve az exkluziv cimek (melyek engem speciel - eddig legalabbis - egyik sem erdekelt). Ami miatt az XO fele huz a szivem, az most inkabb csak a kontroller.

    Viszont, ami leginkabb erdekelne: tudtok-e ajanlani egy (tobb?) olyan pesti boltot, ahol van boven valasztek (ha pl. PS4 mellett dontok, akkor meg tudom venni a legujabb szeriabol gyartottat) es ahol a profi kiszolgalas mellett egy 100+ -os TV-n kiprobalhatom oket. Megmondom oszinten XBOX360 van a csaladban jo par eve, a lanyaim imadjak es kulonosebben nem is hoz lazba az uj generacios konzolokkal jaro grafikai fejlodes, de van par (es egyre tobb) cim, amit mar hiaba varunk 360-ra: Dying Light, Witcher 3, Fallout 4, AC -ek, stb es bizony ezekkel mind jatszanank mar.

    Koszi elore is! :R

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

  • axlfsi

    veterán

    válasz Def26 #5695 üzenetére

    Érdekes amit írsz, mert én pont fordítva gondoltam volna; a nagy multiknak csak addig kellek, amíg meg nem veszem a kihelyezett termékeiket, de a kisebb boltok, vállalkozások szívesen visszavárnak és foglalkoznak velem, ha bajom van... de ezek szerint, ez nem így van a gyakorlatban.

    Apropó (és most konzoltól függetlenül), van tippetek, hogy a jövő héten (holnap! :) ) hol csapjak le egyre? Tudok jó akciót valahol vagy jó áron kínált konzolt? :R

    (#5694) Hunt3r22 Köszi! ;)

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

  • axlfsi

    veterán

    válasz rolandof #5698 üzenetére

    En ugyanilyen dilemmaban voltam ket hettel ezelott. Egy hetig ragodtam rajta, kerestem-kutattam, melyik, miert, hogyan es - lehet, hogy nemi elfogultsaggal ugyan, de - a One mellett esett le a valasztasom. Egyreszt - es talan ez volt a dontobb - a kontroller miatt. En nagyon megszoktam, megszerettem mar az elsonel a kontrollert (hogy olyan vaskos es kenyelmes; pedig elotte volt PS2-m es PS1-em is), aztan a 360 csak tetezte a kenyelmet es most a One megjobb (szerintem - habar vannak akik a 360-as kontrolleret sirjak vissza, de en nem). A PS4 kontrollere egeszen mas: szerintem kenyelmetlen a gombkiosztas, karok vs. d-pad es a merete is kevesbe szimpatkus. Ami a grafikai minosegbeli kulonbsegeket illeti, inkabb flame az egesz, mintsem valos. Ertem ezalatt, hogy annal a par jateknal, ami nem 1080, "csak" 900p, igazabol csak akkor jon ki a kulonbseg, ha a ket konzolon futtatot jatek videojat egymas melle vagjuk (ahogy azt eloszeretettel teszik a jutyubos osszehasonlitasoknal; valljuk be, nem eletszeru).

    Egy hete lesz meg csak lassan, hogy megvettuk, de nem bantam meg. A Live Gold es EA Access, no meg a "home"-olasi lehetosegek csak hab a tortan.

    Egyedul csak azt sajnalom, hogy a 360-at el kell adnom, de ketto nem fer bele anyagilag...

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

  • axlfsi

    veterán

    válasz ITjunior #5708 üzenetére

    Ez nem kerdes(!)

    Xbox 360-nal az evek alatt olyan szintu fejlodes volt lathato (a mai napig is), hogy elkepeszto. Ugyanez varhato a jelenlegi, nextgen konzoloknal is (legalabbis xboxnal szerintem mindenkepp). Eg es fold a jelenlegi (de nem mindegyik; nyilvan fejlesztoje valogatja) jatekok grafikai vilaga es az evekkel ezelottiek kozott (nagyon jo pelda erre pl. a legujabb Tomb Raider, amit nagyon osszeraktak 360-ra).

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák