Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Katsuo88 #4256 üzenetére

    Most már csak azt magyarázd már el nekem, hogy ennek mi köze van ahhoz hogy állításod szerint a PS3 többet tud grafikailag mint egy PC?
    Senki sem mondta hogy a PC olcsóbb.
    Még csak azt sem mondtam hogy egy PS3 árából (ami legyen most 50K), olyan gépet rakok össze amin szebben fognak futni a játékok mint PS3-on.
    Itt halkan megjegyezném hogy egy PS3+FULL HDTV árából viszont lehet...nem állítom biztosra de szerintem még az is megoldható!
    Biztos nem mennének rajta a játékok maxon 5 év múlva de ez a lényegen természetesen nem változtat!

    Te kijelentetted hogy a PS3 többet tud Grafikailag mint a PC!

    És EZ nem igaz!

    Tökmindegy hogy a PC drágább...tökmindegy hogy 8giga ram kell hozzá vagy csak 2.
    A PC többet tud JÓVAL grafikailag mint a PS3..
    Ennyi.

    Ezeket a 3-400K-s gépeket meg felejtsd már el kérlek...
    Nem kerül annyiba egy bika gép..

    Ezt a BF3as monológot meg nem értem.
    Én olyanról még nem hallottam hogy egy PC elszállt játék alatt de 3ledes boxról meg sárga ledes PS3-ról már annál többet...

    (#4256) Katsuo88 Miféle képernyő beállítás? Semmi köze hozzá..a PS3 verzió gyengébb...mint majdnem mindig..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák