Új hozzászólás Aktív témák

  • csdm

    senior tag

    Sziasztok!

    Szeretnék tisztán látni a konzolok mai világában. Jelenleg egy Teljesen átlagos 4Ks TV-m van, nem is tud nagy FPS-t nem is játékra van kihegyezve, én szeretem. Jelenleg egy XBOX 360-t nyúzok.
    Ezt az XBOX-t is ~2011-2012 környékén vásároltam, tehát termékciklus végén. Nem vagyok nagy játékos egyáltalán, multizni sem multizok. Jelenleg az XBOX-ot évente 5-6 hétvégén bekapcsoljuk barátnőmmel, és elvagyunk COD-dal, London 2012 olympics-szal és Red Dead Redemption, Tropico és GTA kombóval.

    Az egyetlen dolog ami miatt elgondolkoztam egy 'újabb' konzolon, az az, hogy az elmúlt 5 évben nem jöttek már ki játékok, és vagy mondjuk 5-10 játék, amit a következő 5 évben szeretnénk játszani. Nem várok nagy névre egyáltalán. Engem az érdekelne, hogy ilyen minimális igények mellett szerintetek melyik megoldás lenne pénzügyileg legolcsóbb?

    Az alábbi opciók jutnak eszembe:

    1,Xbox Series S + 5-10 játék - Az se baj ha xbox one-re írt játékot futtatok
    2,Használt Xbox One (melyik verzió?) + használtan játékok
    3,Használt PS4 + használtan játékok.

    Sajnos nem vagyok képbe, hogy mi mennyibe kerül, havi előfizetési díjakkal se vagyok tisztába. Mit gondoltok melyik lenne a legolcsóbb, és a legjobb a következő 5 évre?

Új hozzászólás Aktív témák