Új hozzászólás Aktív témák

  • Üdv!

    Megkérdezem itt is, több vélemény, több érv alapon.

    Melyiket érdemesebb venni, ha valaki fifázni szeretne csak?
    PS3, PS4, xbox360, xbox one?
    Egyik kolléganőm férje szeretne játszogatni, de az asztali gépük nem alkalmas még a 2014-es fifára sem...
    Javasoltam nekik a konzolt, mert nem gép-buzik.
    Ők is fontolgatták már, pl. egy PS3 30-40ezer, mozgás érzékelős játékokkal már játszottak másoknál vendégségben, tetszett is nekik.
    Én nem követem ennyire a fifát, nem tudom melyik gépet érdemes hozzá megvenni.
    Meg úgy a konzolokat se nagyon követem, emlékszek még a 3 (vörös) ledes XBOX360-akra, de a többinek mi a hibája, nem követem.

    Az is szóba jött, h a szgépükbe vegyünk valamit, ami után már játszható lenne legalább a fifa14.
    De sajnos AMD-s AM2-es lapjuk van (ami max. 6000+-os cpu-t fogad), négymagost nem lehet beletenni(pedig egy Q9650-nek megfelelő Xeon pont annyi, mint egy 6000+-os proci) , 2giga ramjuk van, az se ártana ha több lenne, meg egy X1800-as VGA, amit szintén cserélni kellene.
    Ezért javasoltam inkább a konzolt.

    Most vasárnap az Aldiban 80ezer volt a PS4-es, gondolom amúgy már nincs belőle, én csak tegnap láttam a hirdetést, szóltam nekik, azt mondja tudtak az akcióról, de azért nem vettek, mert még mindig azon "agyalnak", h XBOXot, vagy PS-et vegyenek-e...
    Ugye abszolut nem értenek hozzá, és lövésük sincs róla, h hol nézzenek utána (pl. net, Google), h melyiket érdemesebb megvenni.

    Az újabb fifák is megjelentek PS3-ra, vagy azok csak PS4-en futnak már?

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák