Új hozzászólás Aktív témák

  • Dim

    csendes tag

    Sziasztok!

    Gyereknek szeretnék konzolt venni, illetve inkább ő szeretné erre költeni a kis pénzét.
    Ár miatt főleg, és mert 10 éves gyerekről és korlátozott anyagi keretről van szó ps2 felé hajlanék.
    Érdekelne ki mennyire javasolja? Persze értem én, hogy van több generációnyi fejlettebb konzol és azok biztos sokkal szebbek, de... Egyetlen konkrét vágya a Fifa lenne játékban ami kicsit problémás lehet, ha nem friss. Nem vagyok képben, PC-n sem játszik (én sem) csak böngészős apróságokkal. Milyen korú játékok elérhetőek és konkrétan valamelyik fifában ami fut rajta lehet friss adatbázissal (úgy tudom szokott olyan lenni, hogy csapatokat, játékosokat,átigazolásokat update-elnek) játszani? Úgy gondolom a legújabb tech cuccoknál fifa esetében ez lenne neki a fontosabb.
    Természetesen nem ez az egyetlen játék szempont csak, több fronton is lehet véleményezni, de ez biztosan sokat lendítene a döntésen, ha jókat mondanátok. :)
    Nekem úgy tűnik rengeteg játék elérhető mindenféle stílusban és úgy gondolom elég lehet a ps2, de 0-hoz konvergáló saját tapasztalatom van.

    Minden megközelítés, vélemény érdekel.
    Előre is köszi!

    D.

Új hozzászólás Aktív témák