Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz szasanyi #3313 üzenetére

    hát a BR filmek végett nem éri meg PS3at venni:)
    persze plussz pont de annyit nem dob rajta hogy besz*rjunk:D

    Mit mondjak a Grafikáról? gyönyörü...mindkettő csodaszép...ha meg van hozzá egy FULL HD-d akkor verhetetlen...PC-s gamet nem lehet hasonlitani hozzá(főleg ha ne csucskategóriás)...márcsak azért sem mert a monitor előhozza a recéket amit ugye a TV (akármelyik) szépen elmossa.

    hát aki visszafogotabban nyilatozik az azért teszi mert már jóideje tapasztalja...te PCután leülsz egy Game elé egy 120 cm-es FULL HD-vel 1080p-s felbontás melett aztán agyad eldobod:DD jobban nemtudom mindősitni...egyébként nem maga a grafika ami odab*sz hanem a részletgazdagság...olyan dolgokat lehet felfedezni amit nem is figyelnél...de ott van és mégszebbé teszi az egészet.

    egyébként abban igazad van hogy 1-2 hónap alatt elég 1-2 nagy gamet végigtolni viszont arra is gondolj hogy pl PS-en kevés a jó FPS..Boxon kevés az RPG...

    Kiadók szerint ugye Boxra ott a Rare (sajna eddig nem sok gamet mutatott de ha fog az ütni fog)...PS-re ugye a Sony...mint MGS (én pl utálom) ami miatt rengetegen vesznek Sonyt.

    szóval van min gondolkodni...Ha olyan 2008vége 2009 közepe lenne egyértelmüen a PS3at ajánlanám...így viszont a Boxot...

    PS3at tényleg később éri meg megvenni mert még nem esett eleget az ára plussz gyenge a kinálata is játékokból...plussz a kompatibilitás is problémás...

    Nem azt mondom hogy rossz a PS3...én szerettem de eladtam ugyanazért amiért a WII-t..kevés game..egy konzolt meg a gamek miatt vesz az ember..

    Box melett szól még a Live! is...

    Nah végülis ha a megbizhatóság fontos és tudsz hónapokat várni 1-1 huzósabb címre akkor PS3...ha nem akkor Box:)

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák