Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Golyobis #631 üzenetére

    Hű azok a gonosz valósághívők már megint cúnyát montak a szíriuszi jancsi és juliskára :W. Szörnyű milyen világ van. :(((.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • pendre54

    addikt

    válasz Golyobis #631 üzenetére

    Akkor egy jó órával ezelőtti történet. Olvastam én is azt kis vitát a poltopikban amit generáltál, hogy ki a konteós, meg háttérhatalom, stb. Ott ugye rövidre zárták a témát kb. azzal, hogy aki hisz valamilyen háttérhatalom esetleges létezésében, az csak sötét jobb oldali, és egyébkéntis sült bolond.
    Én ugyan nem tartom magam alapvetően konteó hívőnek, de kissé b@xta a csőröm az ottani magas lóról történő kiosztás.
    Konkrétan két dolgot hoztam fel arra vonatkozólag, hogy mik is szolgáltathatnak alapot a konteókra.
    Felvetettem, ha már szerintük semmi alapja a háttérhatalom bármiféle jelének, akkor mivel magyarázzák a Bilderberg-csoport létét, és ténykedését, akik már több mint 60 éve, a legszigorúbb titoktartás mellett működnek, és nem harmad vonalas lúzerek vesznek részt rajta.
    Másodiknak a kanadai újságíró, Sege Monas esetét dobtam be a Torontói jegyzőkönyvekkel. Igazából nem azok tartalmát próbáltam védeni, hanem azt írtam le ami nem konteó, hogy az újságírót folyamatosan zaklatták, és ő maga, meg a két közvetlen munkatársa is egy hónapon belül meghalt, finoman fogalmazva is elég érdekes körülmények között. Ez is adhatna alapot éppen a konteóra.
    Kb. fél órán belül törölték a hozzászólásomat, meg egy-két reakciót, ami kb. az volt, hogy a Bilderberg-csoportról nem tudunk semmit, lehet hogy csak amőbáznak. :D

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák