Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz harry3 #1513 üzenetére

    Hát ha homályosabban látsz vele, akkor valami nem olyan jó. Az oxigénáteresztésre tippeltem volna elsőre, de abban még jobb is, ahogy látom. Cilinder tuti nincs a szemeden?

    Havi színes Focus lencsével van hosszú tapasztalatom, ahhoz képest a mostani Focus Night & Day (akár 30 nap éjjel-nappal), aminek az oxigénáteresztő képessége lényegesen jobb, szerintem valamivel jobb látásminőséget ad. A másiknál ha fáradt a szemem, hamar éreztem, hogy homályosabban látok. Viszont a vékonysága miatt valóban nehezebben látszik ezen is, ha ki van fordulva, a másik secpec visszafordult magától is.

    mod: Az már csak az én előítéletem, hogy csak Ciba lencsét hordok, próbáltkoztam anno Bausch&Lombbal (egy gyártási hibás és egy szakadt után feladtam), azóta nem szempont, hogy olcsó legyen, mert tartok tőle, hogy az minőségben is eltérést jelent. Tudom sokan elégedetten használnak más lencséket is, ez az én szubjektív dolgom.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák