Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz maksagery #8356 üzenetére

    1. kérdés:
    Ahogy írták az az epg forrás már nem működik. gravi-s meg szerintem automatikus ha a csatorna neve teljesen megegyezik az epg-ben található csatorna névvel. Ugyan én tvheadend-el használom a forrást, ahol másképp működik ennek beállítása, de az xmltv.czo-s forrásnál is úgy került automatikusan epg a csatornákra, ha a csatorna nevek megegyeztek az epg-ben találhatóval. Szóval feltételezem ennél is így van.
    2. kérdés
    A: "Webes link-hez" már ami itt kérhető, nem vagy jogosult. Benne van az összefoglalóban (12. pont). Ajánlom addig is, hogy keresgélj a google-el.

    B: Nem teljesen értem a kérdést, de igen, ha az m3u fileban egy sort duplikálsz, (másolva ezzel annak formátumát) és a csatorna nevet átjavítod valami másra, majd a linket is, akkor igen, ez így működőképes, így fellehet építeni egy listát.

    Bennem is felmerült egy kérdés. Ez egy magyar fórum, mi ez a "first issue"??? Mármint a szót értem, de a formátumot nem értem, ahogy írsz. Nem akarok nyelv-náci lenni félre ne érts, de ugyan már, miért?

Új hozzászólás Aktív témák