Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alpihun

    senior tag

    válasz qamu74 #30013 üzenetére

    Eredményhírdetés

    Kedves résztvevők, örömmel jelentem, hogy még soha ennyien nem vettek részt hasonló típusú szavazáson. Nem csak minket döbbentett meg a hatalmas részvételi arány, hanem több olvasónkat is. az ő leveleikre külön válaszolunk majd.

    Jöjjön hát a részvevők ominózus lajstroma:

    Végül, de nem utolsó sorban: qamu74.

    Szerkesztőségünk egyöntetűen úgy határozott, hogy két szavazónk nyereményben részesül.
    A legaktívabb szavazó és a sorsolás nyertese.
    A legaktívabb szavazó qamu74 lett, gratulálunk neki és köszönjük munkásságát.
    Nyereménye az alábbi linken található.
    A papírcetlikre felírtuk a neveket és beleraktuk egy befőttesüvegbe. Jó alapos rázás után húztam, a sorsolás nyertese qamu74. Nyereményét itt veheti át.

    És végül jöjjön az, amiért itt összegyűltünk, a szavazás végeredménye.

    Nagyon szoros lett a végeredmény. A szó legszorosabb értelmében véve minden voks számított. A számlálás közjegyző (szinte könyvjelzőt írtam) jelentétében történt, akit munka közben kétszer kellett fel- és háromszor újraéleszteni, halálunalom miatt. De minket semmi sem tántoríthatott el, megszületett a végeredmény... ami... a végeredmény...a nyertes...az aki első lett... mindenki között...kettő van...

    A HÁRMAS ÉS AZ ÖTÖS SZÁMÚ KÉP. GRATULÁLUNK.
    Nyereményük e fotosoppos retusálás.

    Ez mind kamu volt, lehet tovább szavazni...amíg össze nem ér a két tenyerem...hajrá.
    (#30015) giigz Te ma lemaradtál, mivel 10 perce írom ezt a kókságot, majd legközelebb.
    Amúgy a második az nem hármas, egytől hatig vannak? Vagy te a 2,3 és 6 ra szavazol, nem értem...max 2 re szabad, nem olvastad a szabályt. :)

    [ Szerkesztve ]

    Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Új hozzászólás Aktív témák