Új hozzászólás Aktív témák

  • UdVi86

    aktív tag

    válasz vans? #14894 üzenetére

    Köszönöm. Találtam installert hozzá - TokenV3 iconpack installer. Telepíteni nem sikerült, de manuálisan összejött a 8 fájl lecserélése (imagenes, shell stb.). Viszont nem az igazi, mert csak egy adott nagyítási nézetben jelenik meg az ikon, mégpedig a "nagy ikonok"-nál (van olyan hely, ahol már közepesnél, de kis méretben sosem). Így kellesz még bűvészkednem vele. Viszont a könyvtár mappák szépen módosultak. Valamint a fájl kiterjesztés ikonok is módosultam, ami viszont annyira nem jó.

    Hogyan lehetne belenyúlni ezekbe a .dll fájlokba, mivel lehet megnyitni és cserélni a szükséges képeket?

    Továbbá kérdeznélek, hogy a win7 tálcán hogyan sikerült növelned a közöket és hogyan tettél be elválasztókat az ikonok közé? Egy programot próbáltam (Windows 7 TaskBar Thumbnail Customizer), de nem sikerült.

    Valamint ha valaki tudja hogyan lehet lecserélni az ikonját a windows képnézegetőnek, a feladatkezelőnek és az apple progiknak, azt megköszönném. Máshol is utánanézek és megosztom ha van valami.

    Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák