Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Golota

    aktív tag

    válasz Golota #9511 üzenetére

    Prada Luna Rossa

    Hmm, nagyon kellemes, diszkrét, enyhén édeskés, de van benne egy kis fanyar felhang. Nagyon tetszetős. Két aggályom van vele kjapcsolatban: a hatótáv és a tartósság. Pár óra múlva alig érzem a karomon. Van valakinek ezzel tapasztalata?

    Prada Luna Rossa Extreme

    Ez EDP. Először nagyon émelyítően édesnek érzem, csak nyomokban hasonlít a sima LR-ra. Jelen van egy domináns koktélcseresznye aroma. Pár óra múlva ez cseresznye veszít az édességéből és egy fanyarabb karaktert mutat, ami egyre jobban tetszik nekem. Sajnos a nejemnek nem jön be. Kár, hogy ennyit kell várni az illat karakterének "megérkezéséhez".

    Mugler Kryptomint

    Na, ez brutál. Hatótáv és tartósság minden mennyiségben. Narancs és menta, Közelről szagolva benne van az általam szagolt Muglerekre jellemző émelyítő édesség is. Ha ez nem lenne, tuti befutó lenne, de így is benn van a pakliban.

    Armani Code Profumo

    Papírra fújva kellemes volt, de bőrön domináns kukorica-fermentáló üzem szaga van, erős cukorral. Csalódás. Tartós, de minek.

    Nem tudtok egy olyan Muglert, aminek friss(ebb illata van, hasonlóan tartós és egyedi, de nincs émylítő édesség benne?

    Amúgy végigszagoltam a napkokban szinte a teljes Armani és Gucci kolekciókat. Elég sablonosnak találom őket. Berendeltem egy adag mintát belőlük.

Új hozzászólás Aktív témák